Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Erkek kardeşim kocam oldu

  • Liste: 16 Mayıs 2018 13:13
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanın süresi bitti

Açıklama

Selam değerli aile içi sex hikayeleri okuru arkadaşlar benim adım Çiçek, 23 yaşındayım bir devlet kuruşlunda memur olarak görev yapmaktayım benimde sizlere anlatmak istediğim yaşanmış hikâyem var.
Bizi iki kardeşiz ben ve erkek kardeşim Arda. Beni o dönemler lise son sınıfta okuyorum, arda ise lise ikinci sınıfa başlamıştı. Benim annemin ailesi Almanya da yaşadığı için annem o yıl babamı da yanına aldı ve doğup büyüdüğü yerlere geri döndü. Arkadaşlarını özlemiş onlarla da hasret gidermek istedi. Babamda annemle birlikte gidince ev bana ve Ardaya kaldı. Ben abla olduğum için sabah okul hazırlıkları yapmak bana kalıyordu.

 

Biz iki kardeşte aynı okulda okutulduğumuz için sabah servis bizi evin önünden alıyor okul çıkışı tekrar bizi eve geri getiriyordu. Annem giderken servis şoförü Kemal amcaya da sımsıkı tembih etmiş en ufak bir olaya da hemen beni ara diye. O yüzden bir tarafa kaçma şansımız olmadan hemen eve geliyor derslerin başına oturuyorduk. Bu arada annemle de her gün bilgisayar üstünden görüşüp iyi olduğumuzu onlara bildiriyorduk. Bir gün Arda okul çıkışı koşarak bilgisayarın başına koştu. Bende annemlerle konuşuyor sanıp onunla hiç ilgilenmeden kendi odama geçtim üstümü değişmeye başladım.

 

Arda odasına girdiğimde beni görünce hemen bilgisayarı kapattı ben ne yapıyorsun desem de hiç bir şey yapmıyorum dedi ve oradan uzaklaştı. Annemle konuşma saatimiz geldiğinde arda tuvalette olduğu için ben tek başıma kalmıştım bilgisayarın başında. Ben bir taraftan annemle konuşur iken bir taraftan da ardanın kapattığı pencereyi bulmaya çalışıyordum. Aradığım pencereyi en sonda buldum tıklayıp açtığım zaman manzara süperdi. Ama benim gözlerim kocam oldu ki annem hemen ne oldu sana diye beni uyardı. Bende bir haber okuduğumu söyleyip konuyu geçiştirdim. Ama annem ekranı kapatır kapatmaz ben hemen aynı sayfayı açtım incelemeye başladım. Erkek kardeşim erkek olmuş nasıl sayfalara bakıyordu. Tuvalette neden bu kadar uzun kaldığını da o zaman anlamış oldum.

 

Ertesi sabah kalktım banyo yaptım ardayı uyandırmak için seslendim hadi kahvaltıya diye bir taraftan da odamda çekmecenin gözünde geçen hafta aldığım ipek külotumu aramaya başladım. Bu akşam erkek arkadaşımla buluşacağım güzel olmalıydım. Ama külotum yoktu yerinde. Başka bir külot giydim bir daha arda diye bağırdım kam arkamda duran arda ne oldu bağırma arkandayım dedi. Ben yarı çıplak olduğum için ne zamandır ordasın sen küçük fare dedim. Pis, pis sırıttı yetirince canım ablam dedi. Sen benimi gözetliyorsun diye hemen tısladım ama bizim ki anneme derim bak erkek arkadaşı var diye dedi ben hemen geri adım attım.

 

Bende seni derim dedim gördüm akşam ne haltlar karıştırdığını dedim. O da söyle kızım ben erkeğim babamda seyrediyor sonrada anneme beceriyor dedi. Sen onları damı gözetliyorsun dedim. Kızım bir kere gördüm niye gözetleyeyim ya dedi. Ben Ardanın peşine düşünce arda birdin geri döndü beni yakaladı kollarımı sıkmaya başladı. Birden dudaklarıma yapıştı annemle babamda böyle yapıyor abla dedi. Çıplak memelerimi mıncıklamaya başladı benimde hoşuma gidince bende kendimi bıraktım bende merak ediyordum çünkü annemle babamın yaptıkları artık kardeşim söylüyor bende aynısın yapıyordum. Babamın sikini emiyor annem dedi. Eğildim kardeşimin daha tam olgunlaşmamış sikini ağzıma aldım başladım yamalaya ağzım sokup, sokup çıkartıyordum film de seyrettiğim kadında aynısın yapıyordu çünkü.

 

Biz iki kardeş karı kocalık oynuyorduk. Ardanın sikini emdikçe büyük bir zevk almaya başlamıştım ama Arda birden abla bana bir şey oluyor dedi ağzımdan daha sikini çekmeme izin vermeden döllerini ağzıma boşaltı ama pis tadı var bunun dedim ve tükürdüm. Bir daha sakın yapma aynısını dedim. Tuzlu bir garip tadı vardı. Arda sıra bende dedi külotumu çıkardı amı yalamaya başladı benim zevkten am suyum gelmiş arda da aman suyunu yalıyordu. Ablam dedi senin am kokun çok güzel deyip amın kokusunu içine çekiyordu. Ben Arda sikini eline aldı benim daha yeni ağda yaptırdığım ama sokmaya başladı ama benim canım yanınca arda kendini geri çekti. Bende devam kardeşim dedim. Kardeşim sikin tam anlamı ile ama yerleştirmiş biz karı koca gibi olmuştuk. Arda birden hızlı, hızlı sikmeye taşaklarını götüme doğru vurmaya başlayınca ben arda diye çığlılığı bastım oda efendim ablam dedi ama ardanın döllerinde benim ama doğru akmaya başlamıştı.
Arda işini bitirip yan tarafa yatınca benim Kızık kanım ardanın sikine yapışmıştı. İkimizde öyle korkmuştu ki bu kan de böyle diye ama sonra öğrendik tabi. Biz hala kardeşimle annemler gezmeye gidince hemen karı koca oyunu oynuyoruz.

 

Anahtar: abi kardeş seks hikayeleri, abla kardeş seks hikayeleri, aile içi seks, aile içinde sex hikayeleri, ensest sex hikayeleri, erotik seks hikayeleri,

Listing ID: 7645afc03b310090

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz